نمونه کار های بایا پک

نمونه کار های ما
در جهت تسهیل انتخاب محصول توسط بازدید کنندگان وب سایت همچنین خریداران و مشتریان محترم تولیدات شرکت بایاپک در حال حاضر به پنج گروه A B C D E  تقسیم بندی شده اند که با توجه به سفارش مشتری برای سری مرود نظر و با استفاده از مشاوره با متخصصان ما طرح و رنگ بندی توافق شده ، یا طرح برجسته یا ساده روی بدنه یا درب ، محصول وارد مراحل تولید میشود .

سری A  :

طول : ۱۰۷ میلی متر

عرض ۸۲ میلی متر

ارتفاع : این گروه در چهار ارتفاع ۵۰ میلی متر ، ۱۰۰ میلی متر ، ۱۲۰ میلی متر ، ۱۳۰ میلی متر با نام های A120 A100 A50 A130 تولید و عرضه میگردد.

لازم به ذکر است که ارتفاع قوطی بنا به سلیقه مشتری قابل تغییر میباشد .

سری B

طول : ۱۶۴ میلی متر

عرض : ۱۰۴ میلی متر

ارتفاع : ۲۵ میلی متر  و  ۵۵ میلی متر .

لازم به ذکر است که این جعبه با ارتفاع مذکور چنانچه در مورد سری A  قید شد با ارتفاع های دیگر در دسترس نمیباشد . اما در صورت تقاضای مشتریان عزیزمان از آنجایی که ما پذیرای هر گونه سفارش و درخواستی از سمت مشتریان میباشیم در طول زمانی تعیین شده قابل اجرا و ارائه میباشد . در حال حاضر جعبه های سری  Bمورد استفاده انواع بنگاه های شیرینی پزی بالاخص بنگاه شیرینی پزی حاج خلیفه علی رهبر میباشد.

سری C :

طول : ۲۶۰ میلی متر

عرض : ۱۴۵ میلی متر

ارتفاع : ۲۵ میلی متر ، ۳۰ میلی متر

این گروه نسبتا بزرگتر میباشد .  در عین حال همانطور که در مورد سری B  توضیح داده شد بر اساس سفارش قابل تغییر ارتفاع میباشد ، این گروه به واسطه طراحی وسایز علاوه بر صنایه بسته بندی خوراکی قابل استفاده در دیگر صنایع همچون لوازم آرایشی میباشد .

سری D  :

طول : ۷۳ میلی متر

عرض : ۵۳ میلی متر

ارتفاع  : ۵۵ میلی متر , ۱۱۵ میلی متر

این گروه به منظور استفاده در بسته بندی ادویه در سبد محصولات قرار گرفت و مورد استفاده بوده و به راحتی در هر ارتفاعی قابل تولید میباشد .

سری E  :

طول ۱۶۰ میلی متر

عرض : ۱۶۰ میلی متر

ارتفاع : ۶۰ میلی متر ,  ۱۲۰ میلی متر , ۲۰۰ میلی متر

این گروه با ارتفاع های کم جهت مصارف بسته بندی شیرینی و شکلات و در ارتفاع های بیشتر به منظور بسته بندی مواد پودر و دانه بندی ریز در صنایع مختلف تا کنون مورد استفاده قرار گرفته است .

برای جستجو تایپ کرده و اینتر را بزنید

سبد خرید